1. Υπάλληλος Λογιστηρίου

Θα σου άρεσε μια καριέρα σαν...

ARIEXPO SA

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Πλήρης Απασχόληση

Μικρή Εμπειρία

location_iconΑθήνα, Αθήνα, ΕΛΛΑΔΑ

when_icon 2020-02-14

salary_icon -

info iconΒασικές Πληροφορίες

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕΧΡΙ 32 ΕΤΩΝ.

ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ: accounting@ariexpo.gr

TΗΛ.: 2109843863

job description iconΑρμοδιότητες

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ:

  • ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ (ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ – ΕΞΟΔΑ)
  • ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΕΓΓΡΑΦΏΝ
  • ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΠΕ)
  • ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ
  • ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΙΣΠΡΆΞΕΩΝ – ΠΛΗΡΩΜΩΝ
job requirements iconΑπαραίτητα Προσόντα
  • ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ/ΤΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
  • ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΜΕ ΒΙΒΛΙΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
  • ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
  • ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ Η/Υ (MS OFFICE)
  • ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΥΠΟ ΠΙΕΣΗ
  • ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ, ΜΕΘΟΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ
  • ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΩΝ