1. Υπάλληλος Γραφείου Με Γνώσεις Λογιστικής - Τιμολόγησης

Θα σου άρεσε μια καριέρα σαν...

DIMKAT Construction

Υπάλληλος Γραφείου Με Γνώσεις Λογιστικής - Τιμολόγησης

Πλήρης Απασχόληση

Μικρή Εμπειρία

location_iconSchimatari, Boeotia, ΕΛΛΑΔΑ

when_icon 2021-07-22

salary_icon -

info iconΒασικές Πληροφορίες

Η εταιρεία DIMKAT Constructions, με  βασική δραστηριότητα την υλοποίηση Ενεργειακών, Τηλεπικοινωνιακών & Ηλεκτρομηχανολογικών έργων, ενδιαφέρεται για την άμεση πρόσληψη 1 ατόμου στην έδρα της, στο Σχηματάρι .

Εάν πιστεύετε ότι έχετε τα παραπάνω προσόντα και  ενδιαφέρεστε, μπορείτε να αποστείλετε το αναλυτικό βιογραφικό σας σημείωμα στο katkatseli@gmail.com

job description iconΑρμοδιότητες
  • Τιμολόγηση - Διεκπεραίωση των παραγγελιών.
  • Καταχώρηση παραστατικών.
  • Κατηγοριοποίηση & καταχώριση παραστατικών δαπανών, αγορών, παγίων.
  • Ηλεκτρονική , γραπτή & τηλεφωνική παρακολούθηση Πελατών - Προμηθευτών.
  • Επικοινωνία και συντονισμός με την διοίκηση, με το εξωτερικό λογιστήριο, με προμηθευτές και πελάτες.

job description iconΟφέλη
  • Δυναμική και σταθερότητα σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη  εταιρεία.
job requirements iconΑπαραίτητα Προσόντα
  • Προϋπηρεσία 2-4 έτη αντίστοιχη θέση
  • Απόφοιτος ΙΕΚ – ΤΕΙ.
  • Πολύ καλή γνώση MS Office (outlook, excel ,word).
  • Άριστες οργανωτικές & διαπροσωπικές ικανότητες.
  • Ευελιξία, συνέπεια και τυπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας & ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες & δέσμευση στην λεπτομέρεια.
good to have iconΕπιθυμητά Προσόντα
  • Προσόν θα θεωρηθεί η προϋπηρεσία σε αντίστοιχο κλάδο