1. Μηχανικός Αυτοματισμών

Θα σου άρεσε μια καριέρα σαν...

TAHIPACK LTD

Μηχανικός Αυτοματισμών

Πλήρης Απασχόληση

Καμία Εμπειρία

location_iconPikermi, East Attica, ΕΛΛΑΔΑ

when_icon 2019-12-03

salary_icon -

info iconΒασικές Πληροφορίες

Η εταιρία ΤΑΧΥΠΑΚ Μ ΕΠΕ που δραστηριοποιείται στο χώρο των μηχανημάτων συσκευασίας & τυποποίησης τροφίμων, ζητάει Μηχανικό Αυτοματισμών για μόνιμη και πλήρη απασχόληση στην έδρα της, Λ. Μαραθώνος 84-86, Πικέρμι.

job description iconΑρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Εγκατάσταση μηχανημάτων στην έδρα των πελατών, σετάρισμα & εκπαίδευση προσωπικού
  • Προγραμματισμένα Σέρβις μηχανημάτων, στο χώρο των πελατών
  • Ανίχνευση & αποκατάσταση έκτακτων τεχνικών βλαβών στο χώρο των πελατών
  • Σετάρισμα & σέρβις μηχανημάτων στην έδρα της εταιρίας
  • Συντήρηση συστημάτων αυτοματισμού
  • Δυνατότητα επέμβασης σε ηλεκτρολογικούς πίνακες μηχανημάτων (αντικατάσταση ή προσθήκη εξαρτημάτων)
  • Γνώση ηλεκτρομηχανικών εγκαταστάσεων βιομηχανίας
  • Επικοινωνία με τεχνικά τμήματα πελατών-προμηθευτών
  • Σύνταξη προσφορών
  • Συνεργασία με τμήματα Παραγωγής, Αποθήκης και Διασφάλισης Ποιότητας
job description iconΟφέλη

Παροχές:

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Αμοιβή αναλόγως προσόντων, εταιρικό κινητό
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
job requirements iconΑπαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο ΤΕΙ ηλεκτρολογίας (βιομηχανικού αντικειμένου) ή μηχανολογίας
  • Καλή γνώση αγγλικών , με άνεση στη γραπτή & προφορική επικοινωνία
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ (Microsoft office, κλπ)
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Οργανωτικές & Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Συνέπεια & εργατικότητα
  • Διάθεση για επαγγελματική εξέλιξη
good to have iconΕπιθυμητά Προσόντα
  • Επιθυμητή η τεχνική εμπειρία σε κάποιους ή όλους τους παραπάνω τομείς