1. Σύμβουλος Πωλήσεων

Θα σου άρεσε μια καριέρα σαν...

Evripidis Bookstores

Σύμβουλος Πωλήσεων

Πλήρης Απασχόληση

Καμία Εμπειρία

location_iconΑθήνα, Αθήνα, ΕΛΛΑΔΑ

when_icon 2020-06-18

salary_icon -

info iconΒασικές Πληροφορίες

Τα Βιβλιοπωλεία Ευριπίδης ζητούν σύμβουλους πωλήσεων για τα καταστήματά τους στο Χαλάνδρι και την Κηφισιά.

job description iconΑρμοδιότητες

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Γρήγορη και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών
  • Συμβολή στην εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
job description iconΟφέλη

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια αναπτυσσόμενη επιχείρηση
job requirements iconΑπαραίτητα Προσόντα
  • Καλή σχέση με το βιβλίο και το διάβασμα
  • Δυνατότητα για εργασία διακεκομμένου ωραρίου
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ (γνώσεις χειρισμού ERP και CRM θα εκτιμηθούν)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Επικοινωνιακή δεξιότητα
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
good to have iconΕπιθυμητά Προσόντα
  • Προϋπηρεσία στο χώρο του βιβλίου θα ληφθεί υπόψη