1. ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΗΛ/ΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Would you like a career as a...

Karson SA

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΗΛ/ΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Full Time

Mid-Level

Inactive!
This job post is inactive. Applications will not be delivered

location_iconAthens, Athens, Greece

when_icon 2019-11-18

salary_icon 900-1100

info iconBasic Information

Στέλεχος πλήρους απασχόλησης για το Υποστήριξη Πελατών στο Τεχνικό τμήμα.

Περιοχή εργασίας:  Αττική (βασικά Αθήνα) αλλά και δυνατότητα ταξιδιών στην επαρχία.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση log@karson.gr ή με ΦΑΞ στο 210 34 64 496 (Υπόψη κ. Μαγουλά)

Τηλ Επικοινωνίας (09:00 – 16:00): 210 34 64 461 (Υπόψη κ. Μαγουλά)

job description iconResponsibilities

Καθήκοντα:

  • Υποστήριξη των δραστηριοτήτων του τμήματος μέσω της παροχής τεχνικών εφαρμογών/λύσεων τηλεφωνικώς (βασικά) ή on-site (δευτερευόντως)
  • Υποστήριξη στους πωλητές της εταιρείας & στο προσωπικό του πελάτη, όσον αφορά τα συστήματα της Εταιρείας
  • Προετοιμασία προσφορών
  • Επισκευές των συστημάτων της εταιρείας
job description iconBenefits

Προσφέρουμε:

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Δυνατότητες πριμ & bonus
  • Εκπαίδευση & υποστήριξη
  • Προοπτική εξέλιξης

job requirements iconBasic Requirements

Απαραίτητα προσόντα/ χαρακτηριστικά:

Γενικά: Άτομα δραστήρια, ικανά & έντιμα, με πελατοκεντρική αντίληψη & άνεση στην επικοινωνία.

Ειδικά:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικών ή Αυτοματισμών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ - ειδικά Microsoft Office.
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση οδήγησης ΙΧ
  • Πρόθεση μακρόχρονης συνεργασίας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας (ιδιαίτερα στον τομέα Θυροτηλεοράσεων)