1. Ηλεκτρολόγος Βάρδιας

Would you like a career as a...

MELECCON TECHNICAL COMPANY

Ηλεκτρολόγος Βάρδιας

Full Time

Entry-Level

location_iconAthens, Athens, Greece

when_icon 2021-02-18

salary_icon -

info iconBasic Information

Η Meleccon Τεχνική είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία, στον χώρο των μηχανολογικών και ηλεκτρολογικών έργων. Ζητά να προσλάβει άμεσα ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥΣ ΒΑΡΔΙΑΣ:

Αδειούχους ηλεκτρολόγους εγκαταστάτες τρίτης ομάδας, Α’ ειδικότητας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους με τίτλο «ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ» στο email της εταιρείας: info@meleccon.gr για επιπλέον πληροφορίες καλέστε στο τηλέφωνο: 2102790438.

job description iconResponsibilities

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

Υπηρεσίες ελέγχου και συντήρησης εξοπλισμού ηλεκτροδότησης σε:

  • 18 Υποσταθμούς Έλξης
  • 23 Υποσταθμούς Φωτισμού
  • 24 Γενικά Πεδία Διανομής Χαμηλής Τάσης (Γ.Π.Χ.Τ.)

Ωράριο
Κυλιόμενο ως ακολούθως:
6 βάρδιες / εβδομάδα (πρωινή, απογευματινή ή βραδινή)
Το ωράριο περιλαμβάνει εργασία Σάββατο και Κυριακή

Διάρκεια
Σύμβαση έξι μηνών

job requirements iconBasic Requirements

Τα απαραίτητα προσόντα για τη θέση είναι τα παρακάτω:

  • Αντίστοιχη εκπαίδευση
  • Καλή γνώση ηλεκτρολογικού και μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώση MS-Office
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, ευελιξία και αποτελεσματικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
good to have iconGood to have
  • Εμπειρία σε εγκατάσταση μηχανοστασίου (επιθυμητή)
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ. (Δεν απαιτείται)