1. Μηχανικός Πωλήσεων

Would you like a career as a...

Wooden Frames Manufacturer

Μηχανικός Πωλήσεων

Full Time

Entry-Level

location_iconThessaloniki, Thessaloniki, Greece

when_icon 2021-02-18

salary_icon -

info iconBasic Information

Η βιομηχανία ΤΣΙΓΚΑΣ Α.Ε. δραστηριοποιείτε στο χώρο των ξύλινων κουφωμάτων επί 50 χρόνια με ηγετική θέση στον τομέα της στην
Ελλάδα και στο εξωτερικό.

Αναζητά Μηχανικούς πωλήσεων / Αρχιτέκτονες ή Πολιτικούς μηχανικούς για την κάλυψη των αναγκών της στην περιοχή της Νότιας Ελλάδας με έδρα την Αθήνα και της κεντρικής και Βόρειας Ελλάδας με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Αποστολή βιογραφικών adamos@tsigas.gr

job description iconResponsibilities

Κύριες αρμοδιότητες

  • Εκτέλεση του ετήσιου πλάνου πωλήσεων σε συνεργασία με τον προϊστάμενό του / της
job description iconBenefits

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Οικονομικές απολαβές αναλόγως προσόντων
  • Μακροχρόνια συνεργασία
  • Επαγγελματικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση (on-the-job training)
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη βιομηχανία
job requirements iconBasic Requirements

Απαραίτητα τυπικά προσόντα:

  • Σπουδές θετικής κατεύθυνσης κατά προτίμηση πολιτικού μηχανικού ή αρχιτέκτονα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση της αγοράς των οικοδομικών κατασκευών
  • Προσανατολισμός στον στόχο και στο αποτέλεσμα
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Βασικός χειρισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Δίπλωμα οδήγησης
good to have iconGood to have
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας επιθυμητή
  • Θα ληφθεί υπόψιν Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον στις πωλήσεις κουφωμάτων, κατά προτίμηση ξύλινων