1. Στέλεχος B2B Digital Marketing Sales

Would you like a career as a...

elarisa

Στέλεχος B2B Digital Marketing Sales

Full Time

Associate

location_iconLarissa, Larissa, Greece

when_icon 2022-01-07

salary_icon -

info iconBasic Information

O Επαγγελματικός Οδηγός Λάρισας ELARISA.GR, με παρουσία από το 1991 στην πόλη της Λάρισας, αναζητεί στελέχη B2B πωλήσεων για υπηρεσίες Digital Marketing.

Eιδικευόμαστε στο Online Marketing μέσω ηλεκτρονικών καταλόγων, κατασκευής ιστοσελίδων και eshop, διαφημίσεων στην Google και τα Social Media, SEO.

Οι ενδιαφερόμενοι-ες που πιστεύουν, ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης, παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους μέσω email στο info@elarisa.gr.

job description iconResponsibilities

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Εγγραφή επιχειρήσεων στο ηλεκτρονικό επαγγελματικό κατάλογο Elarisa.gr
  • Εξωτερικές Πωλήσεις b2b στη Λάρισα
  • Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
  • After Sales Service
job description iconBenefits

Παροχές:

  • Σταθερός μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Αυτοκίνητο και έξοδα κίνησης
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Iδιωτική ασφάλιση
job requirements iconBasic Requirements

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ικανότητα και όρεξη για επίτευξη στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Καλή γνώση Η/Υ, αγγλικής γλώσσας και χρήση social media
  • Ευχέρεια επικοινωνίας, δυναμικός χαρακτήρας και οργανωτικότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου