1. Περιοδεύων Πωλητής B2B

Would you like a career as a...

MIMIS PERACHIA S.A.

Περιοδεύων Πωλητής B2B

Full Time

Mid-Level

location_iconThessaloniki, Thessaloniki, Greece

when_icon 2021-04-07

salary_icon -

info iconBasic Information

Η Εταιρεία Μίμης Περαχιά Α.Ε. (BONDEX ) με πολυετή παρουσία στον χώρο των χρωμάτων βερνικιών και δομικών υλικών με έδρα την Θεσσαλονίκη ζητά Περιοδεύων Πωλητή B2B.

job description iconResponsibilities

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη και βελτίωση αποδοτικότητας υπάρχοντος πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης του
  • Εφαρμογή της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής
  • Σωστή και έγκαιρη εφαρμογή των πλάνων της εταιρίας στην περιοχή ευθύνης του
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων που έχουν τεθεί
  • Διασφάλιση συμμέτοχης του πελατολογίου στο πλάνο εκπαίδευσης της εταιρίας
  • Εξασφάλιση επιτυχίας νέων λανσαρισμάτων
job description iconBenefits

Παροχές:

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Ποσοστό επί των πωλήσεων
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Μεταφορικό μέσο
  • Tablet
job requirements iconBasic Requirements

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2-3 χρόνια στον χώρο δομικών υλικών και χρωμάτων
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης
  • Γνώση αγγλικών ή/και άλλης ξένης γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Άνεση στην επικοινωνία, προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ομαδικότητα
  • Επαγγελματισμός
good to have iconGood to have
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ θα συνεκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν