1. Υπεύθυνος Διαχείρισης Αποθήκης

Would you like a career as a...

Synferri

Υπεύθυνος Διαχείρισης Αποθήκης

Full Time

Mid-Level

location_iconPatra, Achaea, Greece

when_icon 2020-07-24

salary_icon -

info iconBasic Information

H Αλυσίδα Καταστημάτων ‘synferri’ στην Πάτρα αναζητά Υπεύθυνο Διαχείρισης Αποθήκης.

Σας ενδιαφέρει να μπείτε σε μία ελληνική εταιρία λιανεμπορίου, με το πλέον δυναμικό πλάνο ανάπτυξης και τις μεγαλύτερες προοπτικές για τα στελέχη της; Θα θέλατε να γίνετε μέρος της συναρπαστικής εξέλιξης που έρχεται για επόμενα χρόνια; Aν ναι, τώρα είναι η ευκαιρία σας!

Είμαστε η αλυσίδα καταστημάτων με τις πιο δυναμικές και ολοκληρωμένες λύσεις για τη διακόσμηση του σπιτιού και το νοικοκυριό στην πόλη της Πάτρας.

Εάν μένετε στην Πάτρα και διαθέτετε τα προσόντα για την θέση, στείλτε μας το βιογραφικό σας και ένα σύντομο εισαγωγικό κείμενο (300 λέξεις) που εξηγείτε γιατί σας ενδιαφέρει / είστε κατάλληλος/η για την θέση στο synferri.jobs@gmail.com, μαζί με ένα email σας και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας.

job description iconResponsibilities

Αρμοδιότητες Θέσης:

Αναφερόμενος στον Διευθυντή Οικονομικών & Διοικητικών Υπηρεσιών, ο Υπεύθυνος Διαχείρισης Αποθήκης επιβλέπει και τηρεί όλες τις διαδικασίες για τη σωστή τακτοποίηση, και διακίνηση όλων των προϊόντων που απαιτούνται για τη σωστή λειτουργία των καταστημάτων. Η θέση εκτελεί συγκεκριμένες διαδικασίες και μετριέται με συγκεκριμένα KPIS.

Αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση του σωστού και έγκαιρου εφοδιασμού με προϊόντα τα καταστήματα
  • Παρακολούθηση και τακτοποίηση ελλείψεων και αναγκών
  • Παραλαβή προϊόντων, διαδικασία αποθήκευσης,picking-packing
  • Ενημέρωση των καταστάσεων προϊόντων
  • Αξιολόγηση του προσωπικού της ομάδας του και συνεχής υποστήριξή του
  • Επίβλεψη και τήρηση προγράμματος Warehouse Management
  • Συντονισμός με αποθήκες Καταστημάτων
job description iconBenefits

Η Εταιρεία Προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό και προκλητικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης
job requirements iconBasic Requirements
  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τριών (3) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση διαχείρισης αποθήκης
  • Πολύ καλή γνώση/εξοικείωση MS Office και ειδικά excel
  • Εμπειρία σε Warehouse Management Systems
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες, αποτελεσματικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Πρακτική εμπειρία σε Logistics
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα χρήσης παλετοφόρων