1. Κάλυψη Τμήματος Marketing / Entry Level Job

Κάλυψη Τμήματος Marketing / Entry Level Job

DELTA GROUP
Αθήνα, Αθήνα , ΕΛΛΑΔΑ
28 days ago
Πλήρης Απασχόληση
Εργασια στο Γραφείο
Καμία Εμπειρία

Βασικές Πληροφορίες

Η εταιρεία μας πλαίσια της διαρκούς επέκτασής της προσφέρει μία θέση απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος marketing και πωλήσεων σε νέες και νέους υποψηφίους. Σε ένα οργανωμένο, φιλικό και ενθουσιώδες εργασιακό περιβάλλον παρέχεται ολοκληρωμένη εκπαίδευση για την πλήρη επαγγελματική κατάρτιση των ιδανικών υποψηφίων που θα στελεχώσουν το τμήμα.

Αρμοδιότητες

  • Συμμετέχει στο σχεδιασμό, ανάπτυξη και προώθηση ενεργειών στο τομέα των υπηρεσιών λαμβάνοντας υπόψη τις παραγωγικές δυνατότητες της εταιρίας
  • Αναπτύσσει την μακροπρόθεσμη και βραχυπρόθεσμη στρατηγική Marketing οδηγώντας σε ένα συντονισμένο δίκτυο πωλήσεων
  • Σχεδιάζει, οργανώνει, εκτελεί και παρακολουθεί όλες τις απαραίτητες προωθητικές ενέργειες

Οφέλη

  • Διαρκή κατάρτιση και επαγγελματική εμπειρία
  • Πλήρες πακέτο αποδοχών - ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Ενθουσιώδης προσωπικότητα
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Γνώση Windows / Microsoft Office
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών

Επιθυμητά Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομικών Επιστημών, Διαφήμισης, Marketing ή Διοίκησης Επιχειρήσεων & προϋπηρεσία σε τμήματα πωλήσεων/marketing θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν για την αξιολόγηση των θέσεων